Launchkey
Основний клавішний контролер з усім необхідним для створення музики, колаборацій і джемів в Ableton Live

Launchkey — це проста у користуванні MIDI-клавіатура від Novation. Це найшвидший і найпростіший спосіб створювати та виконувати електронну музику, особливо в Ableton Live, оскільки програма була створена саме для цього. Ви просто підключаєтесь через USB, і клавіші, фейдери, регулятори та педи одразу готові до роботи, надаючи безпосереднє керування сіткою, інструментами, ефектами та мікшером. Звичайно, якщо ви не використовуєте Ableton, вона автоматично підлаштується під інше музичне програмне забезпечення.


Launchkey 25 MK2

Launchkey 49 MK2
Launchkey 61 MK2
Все необхідне

Всі контролери Launchkey постачаються з бібліотекою звуків від Loopmasters, синтезаторами Bass Station та V-Station від Novation та одним з професійних віртуальних клавішних інструментів Addictive Keys на ваш вибір. Безкоштовні уроки від Melodics допоможуть вам відточити навички гри на педах (партії ударних) і на клавішах, щоб ви стали ще кращим виконавцем. На додачу до Ableton Live Lite 9, ці програми дають чимало натхнення для створення нової музики та виступів на концертах.


Серцем будь-якого клавішного MIDI-контролера є, власне, клавіатура. Синтезаторна клавіатура Launchkey — легка, швидка та дуже проста у використанні, але також чутлива до швидкості натискання, щоб ви могли створювати справді виразні партії. Ви можете вибрати між 25-, 49- та 61-клавішними версіями, залежно від того, що вам потрібно: портативність чи практичність.
Грайте з почуттям

Чим менше ви будете гратися з мишею, тим більше матимете часу на створення музики. Якщо ви хочете миттєвий безпосередній контроль над сіткою, інструментами й ефектами вашої сесії, слід використати MIDI-клавіатуру, яка швидко й автоматично інтегрується з Ableton Live. Як Launchkey! Саме для цього вона і розроблена.Керуйте Ableton Live

Melodics — це інноваційний навчальний додаток для вашого робочого процесу, який виводить освоєння Novation Launchkey на цілковито новий рівень. Novation об'єднались з Melodics, щоб надати користувачам Launchkey дуже особливу пропозицію, включаючи безкоштовні уроки та величезні знижки на підписки Melodics.

Хоча Launchkey розроблений для Ableton Live, але він також працює з будь-якими HUI-сумісними робочими станціями. Високоякісна синтезаторна клавіатура та RGB-педи з підсвічуванням перетворюють гру на віртуальних синтезаторах, семплерах і драм-машинах на мрію, а міцні фейдери, регулятори та кнопки дозволяють швидко керувати мікшером, автоматично налаштованим через InControl.


Продюсерам електронної музики, які працюють повністю на Ableton Live, останнє, про що потрібно хвилюватись, — це MIDI-клавіатура, яка гальмує їхню творчість, вимагаючи перепризначення щоразу при додаванні каналу до мікшера, переключенні між інструментами й ефектами або старті нового проекту.

Поєднуючи клавіатуру преміум-класу з широким набором автоматично призначуваних фейдерів, регуляторів, педів і кнопок, Novation Launchkey надає повний контроль над сесіями в Live. Якщо коротко, то він дозволяє витрачати менше часу на клікання мишею і більше на створення музики: від початкової композиції до фінального зведення.
Ідеальне поєднання клавішного інструменту і контролера для Ableton Live

Як би ідеально не підходила мишка для роботи з комп'ютером, це не те, з чим хочеться мати справу в пориві натхнення. Launchkey розблоковує ваші сесії на Ableton Live для справжнього безпосереднього контролю, переносячи запуск кліпів, налаштування та мікшування на кінчики ваших пальців, звільняючи вас від незручних пристроїв, вбиваючих натхнення.

Фейдери, регулятори, кнопки та педи Launchkey автоматично призначаються на мікшери, пристрої та запуск кліпів Live як в Session View, так і в Arrangement View, швидко перенастроюючись відповідно до завдання у будь-який момент роботи над проектом. А оскільки саме Launchkey здійснює призначення, то Live «просто працює» без будь-яких додаткових налаштуван перед початком нової сесії.

З Launchkey створення музики на Live відчувається більше як гра на інструменті, ніж як керування робочою станцією.Трансформуйте робочий процес у Live

Як може очікувати будь-хто, хто використовував синтезатори Novation, на клавішах Launchkey чудово грати. Легкі, але міцні, синтезаторного типу, вони можуть перемикатись між чотирма рівнями чутливості, щоб підходити всім стилям гри та «ваги». До того ж, доступні три варіанти клавіатур:

25-, 49- і 61-клавішні.

Інші елементи керування однаково високої якості; а завдяки міцному, зручному корпусу та педам RGB з яскравим підсвічуванням, Launchkey створений, як для сцени, так і для студії.


Найкраща з клавіатур

Разом з потужними контролерами Novation Launchpad Pro та Launch Control XL, які спеціалізуються на запуску кліпів і мікшуванні відповідно, універсальніший Launchkey розроблений, щоб бути серцем вашого обладнання для Ableton Live. Клавіатура та кнопки транспортування дозволяють швидко зафіксувати музичні ідеї; фейдери, регулятори і кнопки дають модальний доступ до мікшера; а 16 чутливих до швидкості натискання фейдерів RGB відповідають за ударні партії та запуск кліпів.

Щойно ви звикнете до Launchkey, це займає близько 10 хвилин, то відчуватимете його як розширення Live. А якщо ви використовуєте один або обидва з вищезгаданих контролерів, додайте до них Launchkey для абсолютного контролю Live.Поєднуйте з іншими контролерами серії Launch

16 RGB-педів забезпечують зворотний зв'язок із кліпом, щоб покращити робочий процес, дозволяючи створювати та запускати кліпи, викликати семпли, контролювати ефекти та інше; і все це під час гри на клавішах. Вони також чутливі до натискання, тож ви дійсно можете вкласти почуття у свої біти.
З легкістю створюйте біти і запускайте лупи

Launchkey призначений для того, щоб ви могли створювати звук на свій смак. 8 міцних регуляторів створені, щоб надати впевненість у налаштуванні інструментів та ефектів. 49- та 61-клавішні версії також дають можливість безпосередньо управляти мікшером за допомогою 9 окремих фейдерів. Скільки б елементів керування ви не обрали, вони будуть інтегруватися плавно та швидко з Ableton Live, і також їх можна перепризначити на будь-який параметр.Редагуйте і мікшуйте свої треки

Ваш вибір музичного софту має вирішальне значення для вашої творчості. Педи, кнопки, 8 фейдерів і 8 регуляторів Launchkey беруть під контроль всі основні музичні програми, використовуючи InControl або HUI-сумісні робочі станції.
Керуйте всім музичним програмним забезпеченням

Launchkey працює по USB-шині, тому не потребує ні блоків живлення, ні драйверів на Mac чи ПК. Він також постачається з усім необхідним для створення електронної музики.

Швидкий старт

Створення музики — це подорож, і Novation завжди шукають нові способи надихнути вас на цьому шляху. Ось чому вони створили Sound Collective. Отримайте безкоштовні версії найбільш інноваційних програмних інструментів і творчих ефектів, а також знижки, які допоможуть вам максимально використовувати додаткове програмне забезпечення, ексклюзивне для покупців Novation. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструвати свій пристрій Novation, і кожні пару місяців у вашому акаунті буде з'являтися одна пропозиція.Допомагає знайти ваше нове звучання

Після реєстрації MIDI-клавіатури або Launchpad Pro ви отримуєте віртуальний інструмент Addictive Keys від XLN Audio. Одна повна ліцензія на один акаунт доступна для існуючих та нових клієнтів.
Addictive Keys

Розширена з 1 ГБ до колосальних 4 ГБ бібліотека семплів Loopmasters, що входить до комплекту кожного продукту Novation, — це професійний безкоштовний набір лупів і семплів one-shot.

Вона охоплює всі сучасні жанри: від блюзу, фанку та хіп-хопу до басу, техно і всіх відтінків хаусу. Крім того, бібліотека містить величезний спектр електронних та акустичних інструментів. Це все, що потрібно для того, щоб почати створювати музику вже сьогодні!

Loopmasters
Грайте з почуттями
25, 49 або 61 синтезаторні клавіши, чутливі до швидкості натискання, для легких та чуттєвих виступів.
Розроблена для Ableton Live
Миттєво інтегруйтесь з Ableton Live для швидкого та легкого створення і виконання музики.
Створюйте біти у яскравих кольорах RGB
16 чутливих до швидкості натискання педів RGB для кольорового фідбеку під час запуску кліпів і створення виразних ударних бітів.
Редагуйте і мікшуйте свої треки
9 фейдерів (у 49- і 61-клавішних версіях) і 8 регуляторів для легкого керування мікшером, інструментами й ефектами.
Керуйте всім програмним забезпеченням
Отримайте автоматичний безпосередній контроль над іншими музичними програмами за допомогою InControl.
Підключайте і грайте
Пристрій живиться по USB і повністю відповідає своєму класу, тому працює напряму з Mac або PC без додаткових драйверів.
Одразу створюйте музику
MIDI-клавіатура постачається з усім необхідним для виконання музики.
Вчіться з Melodics
Безкоштовні уроки гри на педах (партії ударних) і клавішних з Melodics допоможуть витиснути максимум з вашого контролера одразу після розпаковки.
Колір: чорний
Додаткові характеристики: рідкокристалічний дисплей
Гарантія: 36 місяців
Комплектація: MIDI клавіатура, USB кабель, ПЗ, інструкція.
Розміри товару (без упаковки): 40.5 x 6.5 x 27 см (Launchkey 25 MK2); 77.5 x 9 x 27 см (Launchkey 49 MK2); 93 x 6.7 x 26.6 см (Launchkey 61 MK2);
Вага без упаковки (нетто): 1.8 кг (Launchkey 25 MK2); 3.1 кг (Launchkey 49 MK2); 3.8 кг (Launchkey 61 MK2).
Тип елементів живлення: блок живлення/USB кабель
Елементи живлення в комплекті: Немає/Є

Технічні характеристики:

Кількість клавіш: 25/49/61
Тип клавіатури: cинтезаторна/напівзважена
Розмір клавіш: стандартний
Тип механіки: динамічна
Входи: 1 x 1/4" (sustain)
MIDI вхід/вихід: USB
USB: 1 х Type B
Вбудований доступ: Ні
Наявність ПЗ в комплекті: для Mac, iOS, PC
Контролери: колеса модуляції і зміни висоти тону; 16 педів; 8 регуляторів; 9 фейдерів (крім моделі 25); клавіші навігації
Сумісність: Mac OS X 10.9 і пізніші; iOS 7 і пізніші; Windows 7 SP1 і пізніше


Launchkey 25 MK2
Launchkey 61 MK2
Launchkey 49 MK2
Контакти
Салон-магазин
Muztorg Поділ


м. Київ
вул. Костянтинівська, 15А
Контрактова Площа
salon@muztorg.ua

Графік роботи
Понеділок-П'ятниця:
10:00 – 20:00
Субота: 11:00 – 20:00
Неділя: 12:00 – 18:00
без перервиТел.:
(067) 448 32 61
(066) 229-94-94
(073) 229-94-94

Тел.: (044) 229 94 94


Салон-магазин
Muztorg Дарниця

м. Київ
вул. Будівельників, 40
Дарниця
(ТЦ "Doma Center", 2й поверх)
salon_drc@muztorg.ua

Графік роботи:
Понеділок-Неділя:
10:00 – 21:00
без перерви
Тел.: (044) 229 94 94


Салон-магазин
Muztorg Житомир


м. Житомир
вул. Київська, 77
(ТРЦ "Глобал UA")
salon_zht@muztorg.ua

Графік роботи:
Понеділок-Неділя:
10:00 – 20:00
без перерви


Тел.: (044) 229 94 94


Інтернет-магазин
muztorg.ua


м. Київ
пр. Степана Бандери, 28А
Почайна
(БЦ "SP HALL", 1й поверх)
shop@muztorg.ua

Графік роботи:
Понеділок-П'ятниця:
10:00 – 18:00
Субота-Неділя:
11:00 – 18:00
без перерви