SL MkIII
Підключіть свою апаратуру

SL MkIII геть не схожий на типовий клавішний контролер. Це — неймовірна MIDI клавіатура для ваших музичних інструментів. Центральний пристрій для підключення, керування та роботи вашого обладнання. З комп'ютером чи без.
Творіть швидко та легко завдяки MIDI клавіатурі. Створюйте треки на 8-доріжковому поліфонічному секвенсері: все синхронно; все в тональності; все під рукою.

Інструмент доступний у 49- та 61-клавішному варіанті.49SL MkIII
61SL MkIII

Почніть роботу з вашим улюбленим пристроєм з усіма перевагами робочої станції під рукою. Не потрібно дивитись в екран комп'ютера. Вийміть робочу станцію з коробки та під'єднайте до синтезаторів, підключивши через SL MkIII. А потім з легкістю керуйте за допомогою налаштовуваних мапінгів для обладнання та програмного забезпечення. Або створіть власні шаблони в програмному редакторі.

Повний контроль

Вводьте ноти по черзі або записуйте по ходу гри. Ви можете грати і редагувати ваші послідовності безпосередньо на клавіатурі. Потім запишіть автоматизацію параметрів прямо на секвенсер, втілюючи ваші ідеї в життя. Ви можете вибирати тип арпеджіатора, встановлювати частоту синхронізації, налаштовувати довжину ноти і патерну, а потім використовувати педи, щоб створювати власні ритми в режимі реального часу.
Внутрішній 8-доріжковий шаблонний секвенсер

SL MkIII може похвалитись найкращою та найзручнішою синтезаторною/напівзваженою клавіатурою з пружинною дією, налаштованими під потреби досвідченого музиканта. MIDI клавіатура також оснащена призначуваним післядотиком. Її винятково висока частота сканування в 10 кГц дає клавішам дуже динамічне відчуття для виразних виступів. А ви можете миттєво бачити гами, режими та зони завдяки яскравому LED-підсвічуванню на клавішах. Чутливі до швидкості педи RGB теж мають декілька функцій: їх можна використовувати для запуску кліпів, як кроки у секвенсері та для партій ударних; крім того, вони володіють поліфонічним післядотиком.

Це Відчуття

Novation працювали з Ableton над створенням безпрецедентної інтеграції з Live. Сесії з SL MkIII дійсно виходять за рамки звичайних. Повнокольорові LCD-дисплеї дають огляд ваших параметрів, а педи, кнопки, 8 фейдерів і 8 регуляторів — безпосередній контроль над
музикою та будь-яким музичним програмним забезпеченням завдяки InControl.


Клавішні для Live

Глибока інтеграція з Logic і Reason, а також HUI-сумісність з Cubase, Pro Tools, Studio One та Reaper означають, що SL MkIII може працювати з будь-якою робочою станцією.

Клавішні для робочих станцій

Створення музики — це подорож, і Novation завжди шукають нові способи надихнути вас на цьому шляху. Ось чому вони створили Sound Collective. Отримайте безкоштовні версії найбільш інноваційних програмних інструментів і творчих ефектів, а також знижки, які допоможуть вам максимально використовувати додаткове програмне забезпечення, ексклюзивне для покупців Novation. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструвати свій пристрій Novation, і кожні пару місяців у вашому акаунті буде з'являтися одна пропозиція.Допомагає знайти ваше нове звучання
Внутрішній 8-доріжковий шаблонний секвенсер
Використовуйте секвенсер для легкого запису нот по ходу гри або введення по черзі. Грайте і редагуйте безпосередньо на клавіатурі. Запишіть параметри як автоматизацію на секвенсер, втілюючи ваші ідеї в життя.
Широкі можливості підключення
USB; MIDI In, Out, Out 2/Thru; входи для педалей сустейна й експресії та футсвіча; вихід Analogue Clock; 2 секції виходів CV Pitch, Gate і Mod можна використати для маршрутизації будь-чого будь-куди.
Арпеджіатор
Виберіть тип арпеджіатора, встановіть частоту синхронізації, налаштуйте довжину і потім використовуйте педи, щоб створювати власні ритми в режимі реального часу.
Гами, режими та зони
Працюйте з гамами і тональностями та безліччю зон і шарів на клавіатурі.
Клавішні для музиканта
SL MkIII може похвалитись найкращою, найзручнішою та найвиразнішою синтезаторною/напівзваженою клавіатурою з пружинною дією та найвищою частотою сканування. Все налаштоване під потреби досвідченого музиканта. MIDI клавіатура також оснащена призначуваним післядотиком.
Налаштовувані шаблони
Налаштовувані мапінги для апаратури та програмного забезпечення легко всім управляють. Крім того, можна створити власні шаблони в програмному редакторі та зберегти їх у пристрої.
Ідеальний контролер для Live
Novation працювали з Ableton над створенням приголомшливого клавішного контролера для музичної програми Live. 5 кольорових LCD-екранів дають повний зворотний зв'язок по параметрам, що дозволяє бачити статус всіх елементів управління.
Керуйте всім музичним програмним забезпеченням
Ваш вибір музичного софту має вирішальне значення для вашої творчості. Педи, кнопки, 8 фейдерів і 8 регуляторів SL MkIII беруть під контроль всі головні музичні програми, використовуючи InControl або HUI-сумісні робочі станції.
Components
Програма Components дозволяє робити резервне копіювання та зберігати шаблони і сесії у хмарі, забезпечуючи доступ з будь-якого місця. Весь контент також можна зберегти на пристрій.
Колеса Pitch і Modulation з підсвічуванням
Колеса Pitch і Modulation мають LED-підсвічування RGB, яке змінює колір, щоб показувати над яким треком йде робота.
Один маршрутизований Clock для всієї системи
MIDI, аналоговий Clock та елементи керування навігацією підтримують синхронну роботу.
Вибір Velocity Curves
Оберіть з широкої підбірки Velocity Curves те, що підходить вашому стилю гри.
Сумісність: Mac, РС
Колір: Чорний
Додаткові характеристики: Вбудовані арпеджіатор, секвенсер, 5 LED-дисплеїв
Гарантія: 36 місяців
Комплектація: MIDI клавіатура, блок живлення, USB кабель, ПЗ, посібник користувача
Розміри товару (без упаковки): 81.4 x 11 x 30 см (49 SL MKIII); 97.5 x 11 x 29.7 см (61 SL MKIII)
Вага без упаковки (нетто): 5.4 кг (49 SL MK III);
6.2 кг (61 SL MKIII)
Тип елементів живлення: USB кабель/Блок живлення 12 В
Елементи живлення в комплекті: Є

Технічні характеристики:

Категорія: Клавішні з контролерами
Кількість клавіш: 49 або 61
Тип клавіатури: Синтезаторна/напівзважена
Розмір клавіш: Стандартний
Тип механіки: Динамічна
Входи: 1 x 1/4" (expression); 1 x 1/4" (sustain); 1 x 1/4 (footswitch)
Виходи: 1 x Clock; 2 x CV; 2 x Mod; 2 x Gate
MIDI вхід/вихід: In, Out, Out2/Thru, USB
USB: 1 х Type B
Наявність ПЗ у комплекті: Ableton Live Lite; 4GB Loopmaster Sounds and Samples
Контролери: Колеса модуляції та висоти тону; 16 педів; 8 слайдерів; 8 регуляторів; Кнопки керування секвенсером; Функціональні кнопки
49SL MkIII
61SL MkIII
Контакти
Салон-магазин
Muztorg Поділ


м. Київ
вул. Костянтинівська, 15А
Контрактова Площа
salon@muztorg.ua

Графік роботи
Понеділок-П'ятниця:
10:00 – 20:00
Субота: 11:00 – 20:00
Неділя: 12:00 – 18:00
без перервиТел.:
(067) 448 32 61
(066) 229-94-94
(073) 229-94-94

Тел.: (044) 229 94 94


Салон-магазин
Muztorg Дарниця

м. Київ
вул. Будівельників, 40
Дарниця
(ТЦ "Doma Center", 2й поверх)
salon_drc@muztorg.ua

Графік роботи:
Понеділок-Неділя:
10:00 – 21:00
без перерви
Тел.: (044) 229 94 94


Салон-магазин
Muztorg Житомир


м. Житомир
вул. Київська, 77
(ТРЦ "Глобал UA")
salon_zht@muztorg.ua

Графік роботи:
Понеділок-Неділя:
10:00 – 20:00
без перерви


Тел.: (044) 229 94 94


Інтернет-магазин
muztorg.ua


м. Київ
пр. Степана Бандери, 28А
Почайна
(БЦ "SP HALL", 1й поверх)
shop@muztorg.ua

Графік роботи:
Понеділок-П'ятниця:
10:00 – 18:00
Субота-Неділя:
11:00 – 18:00
без перерви